Pro provozovny

Spolupráce s námi je velmi jednoduchá. Kontaktujte nás pomocí emailu, nebo telefonicky a náš obchodní zástupce je schopen po osobní návštěvě Vaší provozovny zajistit během 24 hodin prodej našich výrobků Vašim zákazníkům. Závozy provádíme zdarma, dle potřeb zákazníku na základě telefonické objednávky. Nepožadujeme žádné minimální odběry!

Naše produkty jsou vhodné do provozů, které nemají vlastní kuchyň, ale mají zájem nabídnout zákazníkovi kvalitní výrobky za příznivé ceny a tím navýšit svůj zisk a spokojenost zákazníka. Našimi odběrateli jsou bary, kavárny, školní bufety, dětské koutky, kantýny, sportovní areály, herny, stánky s občerstvením, diskotéky a další.

Žádná počáteční investice. Obdržíte od nás kompletní vybavení a podporu. Našim partnerům zdarma poskytneme pec na dopékání pizzy, propagační materiál, talíře a další. 

Jelikož jsme přesvědčeni o výjimečnosti námi nabízené pizzy, zajistíme nezávaznou ochutnávku ve Vaší provozovně zcela zdarma. Poté se můžete rozhodnout, zda zařadíte naší pizzu do vaší nabídky.